Święto Sportu Powiatu Tomaszowskiego – Bełżec 2005


W tegorocznych zawodach, które odbyły się w niedzielę 24 lipca 2005 r., udział wzięło 10 reprezentacji z gmin: Ulhówek, Jarczów, Bełżec, Tyszowce, Susiec, Rachanie, Telatyn, Łaszczów, Tomaszów Lub. oraz Lubycza Królewska.

W poszczególnych konkurencjach najlepsi byli:

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej:
1. Gmina Tomaszów Lubelski - Szarowola
2. Susiec
3. Gmina Tomaszów Lub.- Łaszczówka
Mistrzostwa w piłce siatk. mężczyzn:
1. Rachanie
2. Telatyn
3. Ulchówek
Wyciskanie odważnika:
1. Krzysztof Maliborski - Rachanie
2. Bogusław Piłat - Rachanie
3. Janusz Zarębski - Tyszowce
Przenoszenie partnera:
1. Jarczów
2. Telatyn
3. Rachanie
Skok w dal z miejsca
dziewcząt rocznik 1990 i młodsze:

1. Natalia Kargol - Telatyn
2. Magdalena Kijko - Rachanie
3. Magda Przybik - Jarczów
chłopców rocznik 1990 i młodsi:
1. Konrad Głuszek -Telatyn
2. Paweł Proc - Telatyn
3. Damian Gryla - Rachanie
kobiet rocznik 1989 i starsze:
1. Paulina Białek - Ulhówek
2. Aleksandra Grzegorczuk - Rachanie
3. Dorota Darmochwał - Rachanie
mężczyzn rocznik 1989 i starsi:
1. Adam Lis - Telatyn
2. Marek Zarosa - Telatyn
3. Wacko Marek - Telatyn
Rzut lotką do tarczy
dziewczęta rocznik 1990 i młodsze:

1. Justyna Tkaczyk - Jarczów
2. Małgorzata Gęborys - Łaszczów
3. Ewelina Świder - Telatyn
kobiet rocznik 1989 i starsze:
1. Magdalena Skreczko -Telatyn
2. Aneta Kenecka - Rachanie
3. Anna Suska -Susiec
chłopców rocznik 1990 i młodsze:
1. Sławomir Misiewicz - Rachanie
2. Adrian Kapusta - Telatyn
3. Paweł Drapała - Jarczów
mężczyzn rocznik 1989 i starsze:
1. Krzysztof Gmoch - Bełżec
2. Łukasz Suszek - Rachanie
3. Tomasz Kosztur - Jarczów
Bieg przełajowy
chłopców rocznik 1990 i młodsi -1200m:
1. Konrad Głuszek - Telatyn
2. Mateusz Tarański - Rachanie
3. Franciszek Cielica - Ulhówek
mężczyzn rocznik 1989 i starsi -1 mila:
1. Sylwester Kuśmierz - Lubycza Król.
2.Sławomir Wolańczyk - Narol
3. Przemysław Kuzdra - Rachanie
dziewcząt r. 1990 i młodsze - 800m:
1. Magdalena Kijko - Rachanie
2. Aneta Wasyluk - Rachanie
3. Natalia Szambara - Tyszowce
kobiet rocznik 1989 i starsze - 800m:
1. Anna Bartnicka - Ulhówek
2. Katarzyna Kowalska - Rachanie
3. Dorota Darmochwał - Rachanie
Zawody sprawnościowe dla władz samorządowych Wójtów, Burmistrzów, Zaproszonych gości:
1. Bełżec
2. Rachanie / Telatyn
3. Jarczów
Zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego (dziewczęta):
1. Iwona Mazur - Jarczew
2. Natalia Kargol - Telatyn
3. Karolina Hudyga - Rachanie Zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego (chłopcy):
1. Andrzej Rożek - Łaszczów
2. Konrad Zając - Jarczów
3. Wojciech Leńczuk - Susiec
Przeciąganie liny kobiet:
1. Rachanie
2. Ulhówek
3. Susiec
Przeciąganie liny mężczyzn:
1. Rachanie
2. Susiec
3. Telatyn
Przetaczanie opony:
1. Rachanie
2. Susiec
3. Tyszowce
Przenoszenie worków z piaskiem:
1. Tyszowce
2. Susiec
3. Telatyn
Sztafeta sprawnościowa:
1. Rachanie
2. Ulhówek
3. Tyszowce
Klasyfikacja ogólna:
1. Rachanie 423p
2. Telatyn 246p
3. Susiec 204p

wues

(fot. wues)

Strona Główna


Copyright © Wirtualny Bełżec